Full Yedek parça ve aksesuar her şeyin en hesaplısı burada
Full Yedek
giriş yap

Mustart 2. Nesil Taşınabilir Araç Şarj Cihazı 32 Amp 7.5 Metre Kablolu

Mustart 2. Nesil taşınabilir Araç sarj cihazı 32A hızlı şarj imkanıyla 7.5 metre kablosu ile kullanım kolaylığı açısından çok ergonomiktir.

Full Yedek

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.

Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Mustart 2. Nesil Taşınabilir Araç Şarj Cihazı 32 Amp 7.5 Metre Kablolu

Kodu: 14 - Mustart 2. Nesil Taşınabilir Araç Şarj Cihazı 32 Amp 7.5 Metre Kablolu

Mustart 2. Nesil Taşınabilir Araç Şarj Cihazı 32 Amp 7.5 Metre Kablolu

YÜKSELTİLMİŞ VERSİYONLU: ​​MUSTART yükseltilmiş 32A 2. Seviye EV şarj cihazı daha sağlam, daha hassas çipler, aşınmaya daha dirençli ve daha yüksek su geçirmezlik seviyesi içerir. EV Konektörü, IP67 su geçirmezlik derecesi sayesinde yağmurlu bir günde bile çalışmaya devam edebilir.
HIZLI ŞARJ: MUSTART yükseltilmiş 32A 2. Seviye EV şarj cihazı, arabanızı 16A 2. seviye EV şarj cihazından 2 kat daha hızlı şarj edebilir. Çoğu elektrikli aracın birlikte geldiği 16A seviye 1 EV şarj cihazından 4 kat daha hızlıdır. (Gerçek çalışma akımı, aracınızın ayarına bağlıdır).
GÜVENLİ VE UYGUN: MUSTART EV şarj cihazı yıldırım geçirmezdir ve kaçak, aşırı voltaj, aşırı ısınma ve aşırı akım korumasına sahiptir, böylece aracınızı güvenle şarj edebilirsiniz. Esnek kurulum ve kullanılabilirlik için toplam 7.5 Metre şarj kablosuyla kompakt boyuta sahiptir. Şarj cihazını takmak için ihtiyacınız olan tek şey 220 Volt veya 240 Volt NEMA14-50 prizdir.
UNIVERSAL EV ŞARJ CİHAZI: MUSTART EV şarj cihazı standart J1772 şarj protokolünü kullanır, bu nedenle çoğu elektrikli araçla iyi çalışır.

Kodu:14
Notu: 4,4 Yıldız - Toplam Oy: 20

14 - Full Yedek

Sizin için seçtiklerimiz

  • Schumacher 16 Amp Şarj Cihazı Elektrikli Araç Şarj Cihazı
    Schumacher 16 Amp Şarj Cihazı Elektrikli Araç Şarj Cihazı
  • Mustart 2. Nesil Taşınabilir Araç Şarj Cihazı 32 Amp 7.5 Metre Kablolu
    Mustart 2. Nesil Taşınabilir Araç Şarj Cihazı 32 Amp 7.5 Metre Kablolu
  • Pulsar Plus 2. Seviye Elektrikli Araç Akıllı Şarj Cihazı - 40 Amp
    Pulsar Plus 2. Seviye Elektrikli Araç Akıllı Şarj Cihazı - 40 Amp

Elektrikli Araç Aksesuarları

Araç sektöründe devrim olan geleceğin araçları elektrikli olacağı artık kesin. Fosil yakıtlı araçlara yavaş yavaş vedalaşıyoruz. Hal böyle olunca elektrikli araçların aksesuarları gün yüzüne çıkmaya başladı. bizlerde sizler için en özel aksesuarları yurtiçinden ve yurtdışından getirterek hizmetinize sunmaktayız. tedarik ettiğimiz her yeni ürünü listemize eklemeye devam edeceğiz.

Elektrikli Araç Aksesuarları

elektrikli araç sarj istasyonu elektrikli araç aküsü elektrikli araba aksesuarı elektrikli otomobil aksesuarları renault elektrikli araba mercedes elektrikli araba elektrikli arabalar fiyatları 2021ali baba elektrikli araba volvo xc40 elektrikli
-