Full Yedek parça ve aksesuar her şeyin en hesaplısı burada
Full Yedek
giriş yap

Pulsar Plus 2. Seviye Elektrikli Araç Akıllı Şarj Cihazı - 40 Amp

Elektrikli araç şarj cihazınızı Pulsar Plus ile hem akıllı hale getirip Elektrikli Araç Akıllı Şarj Cihazınızı telefonunuzdan kontrol edebilir hemde 2. nesile çevirip aracınızı Elektrikli Araç Akıllı Şarj Cihazı ile daha hızlı ve stabil şarj olmasını sağlayabilirsiniz.

Full Yedek

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.

Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Pulsar Plus 2. Seviye Elektrikli Araç Akıllı Şarj Cihazı - 40 Amp

Kodu: 30 - Pulsar Plus 2. Seviye Elektrikli Araç Akıllı Şarj Cihazı - 40 Amp

Pulsar Plus 2. Seviye Elektrikli Araç Akıllı Şarj Cihazı - 40 Amp

Kompakt tasarım, güçlü performans. İnanılmaz derecede küçük boyutta 240 volt 2. Seviye şarj teknolojisi olan Pulsar Plus Elektrikli Araç Akıllı Şarj Cihazı, aracınızı standart 1. Seviye şarj kablolarından 7 kata kadar daha hızlı şarj etmek için 40 Ampere kadar güç sağlar
Bağlı ve Akıllı. Şarj cihazınızı Wifi veya Bluetooth üzerinden kablosuz olarak kontrol etmek ve izlemek için myWallbox uygulamasını kullanarak Pulsar Plus'ı akıllı cihazlarınıza bağlayın. MyWallbox'ı, yoğun olmayan hizmet oranlarından yararlanan programlar oluşturmak, bildirim almak, hatırlatıcı ayarlamak ve daha fazlası için kullanın.
Esnek Güç. İki model, birden fazla olasılık. 16A'dan 40A'ya kadar ayarlanabilir kapasite, maksimum güce ihtiyaç duyulmadığında daha düşük güç devrelerine bağlanma ve daha fazla güce hazır olduğunuzda "yükseltme" esnekliği sağlar.

Güç Paylaşımı. Aynı anda birden fazla aracı güvenli bir şekilde şarj etmek için birden fazla Pulsar Plus Elektrikli Araç Akıllı Şarj Cihazınızı aynı elektrik devresine bağlayın. Dahili akıllı güç yönetimi, ekstra bileşenlere gerek kalmadan en verimli enerji dağıtımını sağlamak için şarjı otomatik olarak dengeler.

Yerleşik İstihbarat. Garajınızda veya park yerinizde WiFi erişimi yok mu? Sorun değil! Pulsar Plus Elektrikli Araç Akıllı Şarj Cihazı, internete bağlanamıyor olsanız bile fişe takmanıza, şarj etmenize ve programlarınızı yönetmenize izin verir.

Kodu:30
Notu: 4,1 Yıldız - Toplam Oy: 23

30 - Full Yedek

Sizin için seçtiklerimiz

  • Schumacher 16 Amp Şarj Cihazı Elektrikli Araç Şarj Cihazı
    Schumacher 16 Amp Şarj Cihazı Elektrikli Araç Şarj Cihazı
  • Mustart 2. Nesil Taşınabilir Araç Şarj Cihazı 32 Amp 7.5 Metre Kablolu
    Mustart 2. Nesil Taşınabilir Araç Şarj Cihazı 32 Amp 7.5 Metre Kablolu
  • Pulsar Plus 2. Seviye Elektrikli Araç Akıllı Şarj Cihazı - 40 Amp
    Pulsar Plus 2. Seviye Elektrikli Araç Akıllı Şarj Cihazı - 40 Amp

Elektrikli Araç Aksesuarları

Araç sektöründe devrim olan geleceğin araçları elektrikli olacağı artık kesin. Fosil yakıtlı araçlara yavaş yavaş vedalaşıyoruz. Hal böyle olunca elektrikli araçların aksesuarları gün yüzüne çıkmaya başladı. bizlerde sizler için en özel aksesuarları yurtiçinden ve yurtdışından getirterek hizmetinize sunmaktayız. tedarik ettiğimiz her yeni ürünü listemize eklemeye devam edeceğiz.

Elektrikli Araç Aksesuarları

elektrikli araç sarj istasyonu elektrikli araç aküsü elektrikli araba aksesuarı elektrikli otomobil aksesuarları renault elektrikli araba mercedes elektrikli araba elektrikli arabalar fiyatları 2021ali baba elektrikli araba volvo xc40 elektrikli
-