Full Yedek parça ve aksesuar her şeyin en hesaplısı burada
Full Yedek
giriş yap

12v Elektrikli 5 Ton Hidrolik Kriko Darbeli Bijon Anahtarlı 4'lü Set

12V Elektrikli 5 Ton Hidrolik Kriko Bijon Anahtarlı 4'lü Set ile acil lastik değiştirmek artık çok kolay. 12V Elektrikli 5 Ton Hidrolik Kriko Bijon Anahtarlı 4'lü set içerisinde hava şişirme ve el feneri özelliği ile çakmaklıktan çalışma özelliği sayesinde hızlıca sorunlu lastiği değiştirip yolunuza devam edebilrsiniz.

Full Yedek

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.

Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
12v Elektrikli 5 Ton Hidrolik Kriko Darbeli Bijon Anahtarlı 4'lü Set

Kodu: 21 - 12v Elektrikli 5 Ton Hidrolik Kriko Darbeli Bijon Anahtarlı 4'lü Set

12v Elektrikli 5 Ton Hidrolik Kriko Darbeli Bijon Anahtarlı 4'lü Set4'ü 1 arada Tasarım: BEETRO elektrikli hidrolik kriko, 4 fonksiyona sahiptir, elektrikli hidrolik zemin krikosu, lastik şişirme pompası, yerleşik el feneri ve elektrikli darbeli bijon anahtarı, acil durumlarda lastik değiştirme veya lastiği pompalama ihtiyaçlarınızı karşılar. Otomobil sahibi için mükemmel, özellikle kadınlar için en iyi seçim.
Kapasitesi: 5 Ton: Krikolar, Sedan, SUV veya diğerleri için maksimum 5 ton kaldırma ağırlığına ve 15 ila 45 cm kaldırma yüksekliği aralığına sahiptir. Lastik şişirici, 35L / dak hava akış hızı sağlar. Bir arabayı kaldırmak yaklaşık 2 dakika sürer. Yerleşik el feneri, geceleri kullanılabilecek kadar parlaktır, ek aydınlatma araçlarına gerek yoktur.
Evrensel Güç Kaynağı: 12v elektrik jakı, çakmaklığa veya araç aküsüne bağlanabilir ve 350 cm uzunluğunda bir güç kablosuna sahiptir, böylece ön veya arka tekerleğin yanına yerleştirebilirsiniz. Düşmeye karşı dayanıklı alet kutusu ile donatılmış olan tüm makine ve aksesuarlar, saklamaya ve taşımaya uygun olarak içine konulabilir. Kutunun yüzeyindeki kırmızı üçgen, otoyolda onarım yapılırken uyarı yol tabelası olarak kullanılabilir.
Elektrikli Darbeli Bijon Anahtarı Çalışma Yöntemleri: 4 boy bijon lokması vardır (17 mm / 19 mm ve 21 mm / 23 mm), farklı tekerlek ve araçlar için geçerlidir, gerçek ihtiyaca göre seçebilirsiniz. Elektrik anahtarını kullanma sürecinde, başparmak anahtarı her zaman basılı tutmalıdır ve somun çıkarılıncaya veya sıkılıncaya kadar bırakılmamalıdır.
Güvenlik Tedbirleri: Araba için taşınabilir zemin krikosu, yükseklik sınırına ulaştığında otomatik olarak çalışmayı durduracaktır. Araba krikosunun kendiliğinden kilitlenen yapısı, aracın aniden düşmesini önleyebilir ve aracın ve insanların güvenliğini sağlayabilir. Hidrolik krikonun dahili devre kesicisi, arabanızı aşırı yüklenmeye karşı korur.
DİKKAT: Araba için 12v kriko kullanmadan önce, aracı düz bir zemine park edin, arabanın hareket etmesinden kaçının. Yeterli elektrik sağlamak için lütfen arabanızın motorunu çalıştırın.

Kodu:21
Notu: 4,3 Yıldız - Toplam Oy: 2860

21 - Full Yedek

Sizin için seçtiklerimiz

 • Arabalı Hidrolik 1,5 Tonluk Kriko Kırmızı Tekerlekli Profesyonel Kriko
  Arabalı Hidrolik 1,5 Tonluk Kriko Kırmızı Tekerlekli Profesyonel Kriko
 • 12v Elektrikli 5 Ton Hidrolik Kriko Darbeli Bijon Anahtarlı 4'lü Set
  12v Elektrikli 5 Ton Hidrolik Kriko Darbeli Bijon Anahtarlı 4'lü Set
 • Lastik Tamir Tapası Kiti 100 Parça Evrensel Lastik Tamir Araçları
  Lastik Tamir Tapası Kiti 100 Parça Evrensel Lastik Tamir Araçları
 • Lastik Yama Silindirleri Ahşap Saplı Onarım Yapıştırma Silindiri
  Lastik Yama Silindirleri Ahşap Saplı Onarım Yapıştırma Silindiri
 • Lastik Tamir Yaması 100 Adet Lastik Delinmesi İçin Soğuk Yama
  Lastik Tamir Yaması 100 Adet Lastik Delinmesi İçin Soğuk Yama

Lastik Tamir Malzemeleri

Lastik tamiri için gerekli olan Lastik Tamir Malzemeleri, Tamir Kitleri, Yama Dolapları, El Aletleri, Kaplama Malzemeleri, Havalı Aletler, Elmas Uçlar, Raspa Taşları, Lastik Diş Açma Makineleri gibi daha sayamayacağım bir çok malzemeleri web sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Lastik Tamir Malzemeleri

12v elektrikli 5 ton hidrolik kriko bijon anahtarlı 4'lü set 5 tonluk hidrolik kriko lastik tamir malzemeleri lastik tamir spreyi oto lastik tamiri oto lastik tamiri malzemeleri yarık lastik tamiri lastik tamir kiti oto lastik malzemeleri ikinci el lastik tamir fitili lastik malzemecisi lastik tamir el aletleri
-