Full Yedek parça ve aksesuar her şeyin en hesaplısı burada
Full Yedek
giriş yap

Xroose Geri Görüş Kamerası 5" Monitörlü Gece Görüşlü Hd Kamera

Xroose 5 inç monitörlü geri görüş kamera seti, geri vitese takıldığında otomatik çalışan 149 derece kamera açısı ve HD monitörüyle sizlere güvenli geri park imkanı sağlar.

Full Yedek

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.

Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Xroose Geri Görüş Kamerası 5

Kodu: 15 - Xroose Geri Görüş Kamerası 5" Monitörlü Gece Görüşlü Hd Kamera

Xroose Geri Görüş Kamerası 5" Monitörlü Gece Görüşlü Hd Kamera

HD Araç Geri Görüş Kamerası - Yüksek Çözünürlüklü 5 inç Monitör Dikiz Park Aracı S3 Kamera Xroose Yüksek Çözünürlüklü Gece Görüşü için 6 LED ışık IP69K Su Geçirmez Plaka Montajlı tüm marka ve modellerle uyumlu optimum 149˚ Geniş Görüş açışı bulunmaktadır.

En yeni yüksek çözünürlüklü yonga seti ile yeniden tasarlanmış geri görüş kamerası. Patend tasarımı, dayanıklılık ve daha uzun hizmet ömrü için yükseltilmiş metal malzemeler içerir. Beyaz ışıklar size daha net ve renkli bir görüntü sağlar. Kurulumda konumu ayarlamak için plakaya takılı yedek kamera lensi kutu içinden çıkmaktadır. Gelişmiş görüş için geniş açılı görüntü, Otomatik yanan LED ışıkları geri vitese geçtiğinde yanar.
Vantuzlu monitör, ön cama kolay monte edilebilir. Yüksek çözünürlüklü monitör, iki video girişi V1 / V2 içerir, ayrıca önden görünüm için beyaz bağlayıcıya bir kamera daha ekleyerek sürüş güvenliğinizi sağlarsınız. Wi-Fi'ye ekonomik bir alternatif. Wi-Fi sinyal parazitinden veya arızasından etkilenmez. Wi-Fi'den daha iyi güvenili bağlantı sağlar. Kolay kurulum için entegre plaka montajı. Arabalarda, kamyonetlerde ve kamyonlarda kullanın. Yedek (ters) veya sabit güç için kablolanabilir. Kameradan monitöre kabloları çalıştırmak için 8m RCA video kablosu, 3m güç kablosu sağlıyoruz, paket monitöre ve diğer cihazlarınıza aynı anda güç sağlamak için ekstra USB araç şarj cihazı içerir.

Kodu:15
Notu: 4,2 Yıldız - Toplam Oy: 183

15 - Full Yedek

Sizin için seçtiklerimiz

 • Double Multimedya Stereo Teyp - 7 İnç Dokunmatik Ekran Bluetooth
  Double Multimedya Stereo Teyp - 7 İnç Dokunmatik Ekran Bluetooth
 • 10.1 İnç Hd Double Teyp Android Dokunmatik Ekran Mp5 Multimedya Gps
  10.1 İnç Hd Double Teyp Android Dokunmatik Ekran Mp5 Multimedya Gps
 • Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti
  Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti
 • Xroose Geri Görüş Kamerası 5
  Xroose Geri Görüş Kamerası 5" Monitörlü Gece Görüşlü Hd Kamera
 • Boss Multimedya Double Teyp Bluetooth, Usb Geri Görüş Kameralı
  Boss Multimedya Double Teyp Bluetooth, Usb Geri Görüş Kameralı

Oto Ses Ve Görüntüleme Sistemleri

Oto ses sistemi ve görüntü sistemleri ses sistemi aksesuar ürünleri aracınızın sürüş zevkini artırmak için kullanılır. Kaliteli ve sağlam ürünler kullanıldığında hayatınızı kolaylaştıracak navigasyon sayesinde araç kullanımı daha konforlu hale gelecektir. Kullanacağınız araç kamera sistemleri sayesinde seyir halinde tüm olaylar kayıt edilirken araç geri görüş kamerasıyla araç park etmek çocuk oyuncağı olacaktır.

Oto Ses Ve Görüntüleme Sistemleri

oto ses sistemi oto ses sistemi set oto ses sistemleri paket fiyatları oto ses sistemi fiyatları en kaliteli oto ses sistemi araç içi kamera park kamerası oto görüntü sistemi auto sound system car stereo system autoradio
-