Full Yedek parça ve aksesuar her şeyin en hesaplısı burada
Full Yedek
giriş yap

Double Multimedya Stereo Teyp - 7 İnç Dokunmatik Ekran Bluetooth

Double Multimedya Teyp Apple Car play ile uyumludur. Sürüş sırasında iPhone'unuzu kullanmanın güvenli yolu. Siri ses kontrolü ile yol tarifi alabilir, arama yapabilir, mesaj gönderip alabilir, en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarabilir, takvim oluşturabilirsiniz

Full Yedek

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.

Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Double Multimedya Stereo Teyp - 7 İnç Dokunmatik Ekran Bluetooth

Kodu: 2 - Double Multimedya Stereo Teyp - 7 İnç Dokunmatik Ekran Bluetooth

Double Multimedya Stereo Teyp - 7 İnç Dokunmatik Ekran Bluetooth

Apple Car Play ile uyumludur. Sürüş sırasında iPhone'unuzu kullanmanın en güvenli yolu. Siri sesli kontrolüyle yol tarifi alabilir, arama yapabilir, mesaj gönderip alabilir, en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarabilir, takvim oluşturabilirsiniz.
Android auto ile uyumludur. Android uygulamalarınızı multimedya ekranda görüntüleyebilir, Yol tarifi almak, mesaj göndermek, şarkı listenizi oynatmak veya arama yapmak için kullanabilirsiniz. Google Asistan ile yola odaklanmanıza ve yol boyunca eğlenmenize yardımcı olur.
Multimedya Oynatıcı - Araçta müzik ve film keyfiniz için, birden fazla seçenek sunarak USB, microSD yuvası ve AUX bağlantı noktası ile donatılmıştır. Bluetooth bağlantısı, eller serbest görüşmeye ve akıllı telefonunuz aracılığıyla kablosuz müzik paylaşımına olanak sağlar. Sürüşünüz sırasında eğlencenin ötesinde harika bir deneyim sunar.
En İyi Yol Asistanınız - FM / AM radyo, en son haberlere ve trafik bilgilerine erişmenize yardımcı olmak için entegre edilmiştir. Ayrıca, aracı daha kolay kontrol etmenizi sağlayan direksiyon kontrolü ve ters kamera girişi özelliklerine sahiptir.


Kodu:2
Notu: 4,2 Yıldız - Toplam Oy: 144

2 - Full Yedek

Sizin için seçtiklerimiz

 • Double Multimedya Stereo Teyp - 7 İnç Dokunmatik Ekran Bluetooth
  Double Multimedya Stereo Teyp - 7 İnç Dokunmatik Ekran Bluetooth
 • 10.1 İnç Hd Double Teyp Android Dokunmatik Ekran Mp5 Multimedya Gps
  10.1 İnç Hd Double Teyp Android Dokunmatik Ekran Mp5 Multimedya Gps
 • Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti
  Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti
 • Xroose Geri Görüş Kamerası 5
  Xroose Geri Görüş Kamerası 5" Monitörlü Gece Görüşlü Hd Kamera
 • Boss Multimedya Double Teyp Bluetooth, Usb Geri Görüş Kameralı
  Boss Multimedya Double Teyp Bluetooth, Usb Geri Görüş Kameralı

Oto Ses Ve Görüntüleme Sistemleri

Oto ses sistemi ve görüntü sistemleri ses sistemi aksesuar ürünleri aracınızın sürüş zevkini artırmak için kullanılır. Kaliteli ve sağlam ürünler kullanıldığında hayatınızı kolaylaştıracak navigasyon sayesinde araç kullanımı daha konforlu hale gelecektir. Kullanacağınız araç kamera sistemleri sayesinde seyir halinde tüm olaylar kayıt edilirken araç geri görüş kamerasıyla araç park etmek çocuk oyuncağı olacaktır.

Oto Ses Ve Görüntüleme Sistemleri

oto ses sistemi oto ses sistemi set oto ses sistemleri paket fiyatları oto ses sistemi fiyatları en kaliteli oto ses sistemi araç içi kamera park kamerası oto görüntü sistemi auto sound system car stereo system autoradio
-