Full Yedek parça ve aksesuar her şeyin en hesaplısı burada
Full Yedek
giriş yap

Boss Multimedya Double Teyp Bluetooth, Usb Geri Görüş Kameralı

BOSS Multimedya Double Teyp, geri görüş kamerası, bluetooth, usb, aux kablosu gibi birçok bağlantı yoluyla aracınızda keyifli sürüş için en büyük yardımcınız olacak.

Full Yedek

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.

Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Boss Multimedya Double Teyp Bluetooth, Usb Geri Görüş Kameralı

Kodu: 16 - Boss Multimedya Double Teyp Bluetooth, Usb Geri Görüş Kameralı

Boss Multimedya Double Teyp Bluetooth, Usb Geri Görüş Kameralı

Telefon Ekran Paylaşımı - BOSS Multimedya Double Teyp Ses Sistemleri A-LINK Teknolojisi, Android 8 + ekranınızın alıcının daha büyük ekranında kopyalanmasını sağlar. A-LINK, zaten aşina olduğunuz Navigasyon, Müzik, Filmler ve Uygulamalarınızı çok daha büyük ölçekte net bir şekilde görmenizi sağlar.
Bluetooth - Çağrılar yanıtlayın / yapın ve dikkatiniz dağılmadan ellerinizi serbest bırakın. Yerleşik mikrofon sesinizi alır ve arabanızın hoparlörleri diğer taraftaki kişiyi duymanıza izin verir. Müziğinizi ve Spotify / Pandora gibi uygulamalarınızı kablosuz olarak çalın ve kontrol edin.
Çok Renkli Aydınlatma - 16 Milyondan fazla renk kombinasyonuyla havayı ayarlayın. Haftanın her günü farklı bir ton ayarlayabilirsiniz

Geri Görüş Kamerası - Park etme sırasında arkanızda neler olup bittiğini görebilmeniz için plaka montajlı bir geri görüş kamerası dahildir. Kolay, etkili ve güvenli.

Medya Oynatma - Bluetooth cihazınız üzerinden müzik çalın veya USB / SD hafıza kartı bağlantı noktalarını kullanın. Aux girişi, akıllı telefonlardan ve MP3 oynatıcılardan gelen ses çıkışı ile uyumludur. Güncel müzik / haber / spor için AM / FM radyo istasyonlarını ayarlayın.
Girişler - USB, USB şarj, SD, Aux, A / V, ön ve arka kamera, direksiyon kontrolü (arayüz modülü ayrı satılır.)
Çıkışlar - Hoparlörlerinizi bağlamak için, ön ve arka ön amplifikatör çıkışlarını kullanın (ön sol / ön sağ ve arka sol / arka sağ). Video çıkışı, daha fazla görüntüleme özelliği için ekstra bir ekran bağlamanıza olanak tanır.

Kodu:16
Notu: 4,3 Yıldız - Toplam Oy: 116

16 - Full Yedek

Sizin için seçtiklerimiz

 • Double Multimedya Stereo Teyp - 7 İnç Dokunmatik Ekran Bluetooth
  Double Multimedya Stereo Teyp - 7 İnç Dokunmatik Ekran Bluetooth
 • 10.1 İnç Hd Double Teyp Android Dokunmatik Ekran Mp5 Multimedya Gps
  10.1 İnç Hd Double Teyp Android Dokunmatik Ekran Mp5 Multimedya Gps
 • Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti
  Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti
 • Xroose Geri Görüş Kamerası 5
  Xroose Geri Görüş Kamerası 5" Monitörlü Gece Görüşlü Hd Kamera
 • Boss Multimedya Double Teyp Bluetooth, Usb Geri Görüş Kameralı
  Boss Multimedya Double Teyp Bluetooth, Usb Geri Görüş Kameralı

Oto Ses Ve Görüntüleme Sistemleri

Oto ses sistemi ve görüntü sistemleri ses sistemi aksesuar ürünleri aracınızın sürüş zevkini artırmak için kullanılır. Kaliteli ve sağlam ürünler kullanıldığında hayatınızı kolaylaştıracak navigasyon sayesinde araç kullanımı daha konforlu hale gelecektir. Kullanacağınız araç kamera sistemleri sayesinde seyir halinde tüm olaylar kayıt edilirken araç geri görüş kamerasıyla araç park etmek çocuk oyuncağı olacaktır.

Oto Ses Ve Görüntüleme Sistemleri

oto ses sistemi oto ses sistemi set oto ses sistemleri paket fiyatları oto ses sistemi fiyatları en kaliteli oto ses sistemi araç içi kamera park kamerası oto görüntü sistemi auto sound system car stereo system autoradio
-