Full Yedek parça ve aksesuar her şeyin en hesaplısı burada
Full Yedek
giriş yap

10.1 İnç Hd Double Teyp Android Dokunmatik Ekran Mp5 Multimedya Gps

10.1 inç HD Dokunmatik Ekran Double Teyp ile aracınızda tüm ihtiyaç duyduğunuz tüm multimedya tek bir cihazda. MP5, GPS, Geri Görüş kamerası, ve bir çok özelliği için hemen sipariş verebilirsiniz.

Full Yedek

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.

Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
10.1 İnç Hd Double Teyp Android Dokunmatik Ekran Mp5 Multimedya Gps

Kodu: 3 - 10.1 İnç Hd Double Teyp Android Dokunmatik Ekran Mp5 Multimedya Gps

10.1 İnç Hd Double Teyp Android Dokunmatik Ekran Mp5 Multimedya Gps

10.1 inç Double Stereo Teyp: Ana Ekran Boyutu 250 (W) * 145 (H) mm / 9.84 * 5.71 inçtir. Metal levha sabitlenmiş olarak, montaj boyutu: 180 (G) * 75 (H) * 70 (D) mm / 7.09 * 2.95 * 2.76 inç. 10.1 inç HD dokunmatik ekran ve tam dokunmatik düğmeli 2.5D IPS cam, kenarlar ve köşeler ellerinizi kesmeden pürüzsüz ve yuvarlaktır. Verimli ısı dağılımını destekler ve aracınızın sıcaklığı 70 ° C'ye kadar ulaşsa bile sorunsuz çalışmaya izin verir.
Çift Sistem Karşılıklı Bağlantısı: Android 4.0 ~ 7.0 (Wifi bağlantısını destekler) cep telefonunuz ile makine arayüzünü görüntüleyebilir, ayrıca cihazınız cep telefonu arayüzünü görüntüleyebilir; Ios (iPhone 5s ~ 7s) tek yönlü bağlantıyı destekler, telefon ekranı teyp ekranına aktarabilir
Arka Görüş Kamerası Video Girişi: Araç geri vitesteyken, otomatik olarak arka kamera görüntüsüne geçer, bu da park etmenize yardımcı olur, daha güvenli park eder, yol trafiğinden her zaman haberdar olmanızı sağlar.
GPS Navigasyon ve BT Çağrısı: Ücretsiz çevrimdışı haritaları "Here Wego" 'dan indirebilirsiniz, Wifi bağlıyken Google Maps mükemmel şekilde kullanılabilir, istediğiniz yere gidebilir ve bir daha asla kaybolmazsınız. BT Bağlantısı, telefonunuza ihtiyacınız kalmadan arama yapmak veya telefonu cevaplamak için ellerinizi serbest bırakır.

Kodu:3
Notu: 4,3 Yıldız - Toplam Oy: 118

3 - Full Yedek

Sizin için seçtiklerimiz

 • Double Multimedya Stereo Teyp - 7 İnç Dokunmatik Ekran Bluetooth
  Double Multimedya Stereo Teyp - 7 İnç Dokunmatik Ekran Bluetooth
 • 10.1 İnç Hd Double Teyp Android Dokunmatik Ekran Mp5 Multimedya Gps
  10.1 İnç Hd Double Teyp Android Dokunmatik Ekran Mp5 Multimedya Gps
 • Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti
  Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti
 • Xroose Geri Görüş Kamerası 5
  Xroose Geri Görüş Kamerası 5" Monitörlü Gece Görüşlü Hd Kamera
 • Boss Multimedya Double Teyp Bluetooth, Usb Geri Görüş Kameralı
  Boss Multimedya Double Teyp Bluetooth, Usb Geri Görüş Kameralı

Oto Ses Ve Görüntüleme Sistemleri

Oto ses sistemi ve görüntü sistemleri ses sistemi aksesuar ürünleri aracınızın sürüş zevkini artırmak için kullanılır. Kaliteli ve sağlam ürünler kullanıldığında hayatınızı kolaylaştıracak navigasyon sayesinde araç kullanımı daha konforlu hale gelecektir. Kullanacağınız araç kamera sistemleri sayesinde seyir halinde tüm olaylar kayıt edilirken araç geri görüş kamerasıyla araç park etmek çocuk oyuncağı olacaktır.

Oto Ses Ve Görüntüleme Sistemleri

10 inç hd double teyp multimedya teyp gps internetsiz harita double teyp oto ses sistemi oto ses sistemi set oto ses sistemleri paket fiyatları multimedya en kaliteli oto ses sistemi araç içi kamera park kamerası oto görüntü sistemi auto sound system car stereo system autoradio
-