Full Yedek parça ve aksesuar her şeyin en hesaplısı burada
Full Yedek
giriş yap

Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti

Kablosuz 5 inç ekranlı geri görüş kamera seti, Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti sizleri geri görüş kamerası için kablo fazlalığından kurtarıyor. Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti kurulumu basit,Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti kullanımı çok kolaydır.

Full Yedek

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.

Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti

Kodu: 4 - Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti

Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti

Sistem Kurulumu: Kablosuz Geri Görüş Kamera Sistemini kurmak için profesyonel beceri gerekmez. Delme yok, monitörden kameraya kablo yok. Geri görüş kamerası, geri vites ışıklarına bağlanabilir, böylece geri vitese geçerken açılır. Monitörü vidasız vantuz montajı ile ön cama veya gösterge paneline sabitlenebilirsiniz.
Güvenli Park Etme: kablosuz geri görüş kamera seti 110 derece ve ayarlanabilir kamera açısı, ayarlanabilir park çizgileri ve IP68 su geçirmez gövdesi ile yalnızca en küçük park yerleri değil, aynı zamanda düşük ışıklı görüşte, yağmurlu, karanlık, gündüz veya gece farketmez kolayca park edebilirsiniz.
Kararlı ve Gerçek Zamanlı Görüntüler: Verici, kablosuz kamera setinin diğer kablosuz sinyallerin karışmasını önleyen ve üstün kararlılık sağlayabilen kablosuz kamera içine yerleştirilmiştir. Geri giderken veya sürüş sırasında 10 mt'ye kadar görüş mesafesi vermektedir.
İdeal Kamera: 0.98 inç * 0.77 inçlik kameranın mini boyutu ile, geri vites ışığının yakınında herhangi bir yere kurabilirsiniz. En yüksek ve en düşük sıcaklık direnci -4 ° F ~ 160 ° F'dir. Çoğu otomobil, suv, kamyonet, pikap, kamp arabası, kamyon ve hatta RV için uygundur.

Kodu:4
Notu: 4,3 Yıldız - Toplam Oy: 330

4 - Full Yedek

Sizin için seçtiklerimiz

 • Double Multimedya Stereo Teyp - 7 İnç Dokunmatik Ekran Bluetooth
  Double Multimedya Stereo Teyp - 7 İnç Dokunmatik Ekran Bluetooth
 • 10.1 İnç Hd Double Teyp Android Dokunmatik Ekran Mp5 Multimedya Gps
  10.1 İnç Hd Double Teyp Android Dokunmatik Ekran Mp5 Multimedya Gps
 • Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti
  Kablosuz 5 İnç Hd Tft-lcd Monitörlü Geri Görüş Kamera Seti
 • Xroose Geri Görüş Kamerası 5
  Xroose Geri Görüş Kamerası 5" Monitörlü Gece Görüşlü Hd Kamera
 • Boss Multimedya Double Teyp Bluetooth, Usb Geri Görüş Kameralı
  Boss Multimedya Double Teyp Bluetooth, Usb Geri Görüş Kameralı

Oto Ses Ve Görüntüleme Sistemleri

Oto ses sistemi ve görüntü sistemleri ses sistemi aksesuar ürünleri aracınızın sürüş zevkini artırmak için kullanılır. Kaliteli ve sağlam ürünler kullanıldığında hayatınızı kolaylaştıracak navigasyon sayesinde araç kullanımı daha konforlu hale gelecektir. Kullanacağınız araç kamera sistemleri sayesinde seyir halinde tüm olaylar kayıt edilirken araç geri görüş kamerasıyla araç park etmek çocuk oyuncağı olacaktır.

Oto Ses Ve Görüntüleme Sistemleri

kablosuz geri görüş kamera seti geri görüş kamera seti fiyatları en iyi geri görüş kamerası a101 geri görüş kamerası kablosuz geri görüş kamerası wireless backup camera drahtlose rückfahrkamera
-